Akademia z okazji stulecia odzyskania niepodległości i wyjazd do Rzeszowa- ogłoszenia!

Utworzono dnia 05.11.2018

W czwartek- 8 listopada- uczniowie klasy VII ( 8 uczniów) oraz uczniowie klasy IV( wszyscy) zaprezentują przedstawienie pt. "Gazeciarze II RP". Występ odbędzie się o godzinie 8.00. Proszę, aby wszyscy występujący uczniowie przyszli w tym dniu na godzinę 7:30- na salę gimnastyczną, celem przygotowania się do występu.

W piątek- 9 listopada- wyjazd do Rzeszowa( uczniowie z klas IV-VIII). Zbiórka przy domu Ludowym we Wrocance o godzinie 8:00. Proszę zabrać ze sobą parasole, kanapki i coś do picia. Powrót może być utrudniony przez korki na drodze. Planowany wyjazd z Rzeszowa około 15:15. Możliwy powrót na miejsce około 16:30- 17:00. Kontakt telefoniczny do kierownika wycieczki: 608 371 353.