Czytam Pismo Święte

Utworzono dnia 30.04.2020

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Serdecznie zapraszamy Was do udziału w IV Narodowym czytaniu Pisma Świętego, które zamierzamy połączyć z 100 rocznicą urodzin Jana Pawła II.

Głównym celem Narodowego Czytania Pisma Świętego  jest zaproszenie wierzących do osobistej, codziennej lektury i rozważania fragmentu Pisma Świętego.

Jeżeli pragniecie włączyć się w to przedsięwzięcie prześlijcie zdjęcie ukazujące Waszą Rodzinę lub Was indywidualnie w trakcie czytania Pisma Świętego. W oparciu o te zdjęcia zamierzamy stworzyć internetowy album i uczcić setną rocznicę urodzin św. Jana Pawła II, który swoje życie oparł na Piśmie Świętym i zachęcał do lektury Słowa Bożego.

Zdjęcia przysyłajcie na adres megipachana@poczta.onet.pl w temacie wpisując #czytam. Czekamy na nie do 11 maja.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy Rodziców i Uczniów do udziału w tym przedsięwzięciu, pokażmy, jak wielu z nas czyta Pismo Święte.