Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Stanisławy Grelli we Wrocance

Dzień Chłopaka

Utworzono dnia 30.09.2019

30 września to dzień, w którym świętują wszyscy chłopcy- i ci mali, i ci całkiem dorośli. Samorząd Uczniowski w ten dzień złożył chłopakom życzenia. Każdy przedstawiciel "płci brzydkiej" otrzymał w poniedziałek kartkę z życzeniami i zadaniem konkursowym do wykonania. Należało odczytać życzenia zapisane alfabetem Morse'a. Dla zwycięzców czekały słodycze. Pułapka polegała na tym, że ostatni wyraz życzeń był słowem rzadko używanym, toteż większość "wykładała się" na nim: "Wszystkim chłopakom najlepsze życzenia składają dzieweczki". No cóż, po kilku podejściach udało się wyłonić zwycięzców: Miron Gniady- I miejsce, Kamil Kucia - II miejsce, Kacper Kucia - III miejsce. Gratulujemy.

Każdy chłopiec z klas II- VIII otrzymał tego dnia lizaka, ale nie był on zwyczajny, tylko lizak- smoczek. Wszak wszyscy chłopcy do końca życia to...dzieci. Niech więc "cumlają". Życzymi im, żeby zawsze dopisywał im dobry humor i by nigdy nie zabrakło im w życiu słodyczy. / M. Baran/

https://photos.app.goo.gl/dKa1yu5JiGucRQt38

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 482

W poprzednim tygodniu: 552

W tym miesiącu: 2310

W poprzednim miesiącu: 2200

Wszystkich: 72500

Zegar

Imieniny

MISJA NASZEJ SZKOŁY

Dziecko jest dla nas największym dobrem, dlatego umożliwiamy mu maksymalną realizację własnych możliwości w klimacie wzajemnego szacunku, w którym każdy doświadcza miłości i wsparcia  z jednoczesnym poszanowaniem godności i własnej wartości.