Dzień gier planszowych

Utworzono dnia 24.11.2022

18.11.2022 r. w naszej szkole odbył się dzień gier. Na każdym piętrze w specjalnie oznaczonych miejscach zostały rozłożone gry. Uczniowie mieli możliwość pograć w gry takie jak: uno, bierki, pchełki, pędzące żółwie, 5 sekund, kółko krzyżyk (które okazało się hitem wśród uczniów), niezastąpione szachy (które skusiły starszych uczniów do wzięcia udziału w zabawie) oraz wiele innych gier. Sam pomysł zorganizowania takiego dnia w naszej szkole zawdzięczamy uczniowi bądź uczennicy naszej szkoły. Samorząd szkolny bowiem zrealizował pomysł ze „Skrzynki pomysłów”, która jest umieszczona na korytarzu drugiego piętra. Cieszymy się, że nasi uczniowie są tak pomysłowi. Zachęcamy wszystkich uczniów do zapisywania na kartkach i wrzucania do skrzynki swoich pomysłów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego dnia.