Gminny konkurs z języka angielskiego

Utworzono dnia 30.05.2019

29 maja   reprezentanci klas V, VI, VII, i VIII wzięli udział w piątej edycji Gminnego Konkursu z Języka Angielskiego "Let's team up". Uczniowie w składzie: Zuzanna Guzik, Maciej Lenik, Kacper Gleń i Bartosz Rzeźnikiewicz pod opieką pani Niny Hanus zajęli III miejsce.  W konkursie uczniowie musieli się zmierzyć z zadaniami z gramatyki, słownictwa, kultury, czytania oraz pisania. Rywalizacja była na bardzo wysokim poziomie i tym bardziej cieszy nas fakt, że od początku edycji konkursu nie schodzimy z podium. Gratuluję naszym uczniom i życzę dalszych sukcesów.