Gminny turniej tenisa stołowego

Utworzono dnia 07.11.2018

6 listopada b.r. w naszej szkole odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego w ramach Szkolnego Związku Sportowego- Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Do rozgrywek w kategorii chłopców zgłosiły się 3 szkoły, z Miejsca Piastowego, z Zalesia i  z Wrocanki, a w kategorii dziewcząt szkoła z Zalesia i Wrocanki. Mecze rozgrywano do 3 wygranych setów.

Na początku stoczono mecze singlowe, następnie mecz deblowy i na koniec drugi mecz singlowy.

W kategorii dziewcząt wygrała drużyna z Zalesia, pokonując dziewczęta z Wrocanki wynikiem punktowym 3:2.

W kategorii chłopców pierwsze miejsce zajęła SP Zalesie, drugie miejsce SP z Miejsca Piastowego, a trzecie miejsce SP Wrocanka.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe nagrody.

Gratulujemy uczniom Szkoły Podstawowej w Zalesiu i życzymy im powodzenia na szczeblu powiatowym w Łękach Dukielskich.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VIII  i jeden uczeń klasy VII.

Serdeczne podziękowania składamy Pani Wiesławie Guzik, która sprawowała funkcję głównego sędziego zawodów oraz użyczyła nam sprzętu klubowego na potrzeby turnieju.