Gwiazdkowy Turniej Tenisa Stołowego

Utworzono dnia 19.12.2018

W sobotę, 15 grudnia odbył się Gwiazdkowy Turniej Tenisa Stołowego.
Organizatorem turnieju był Ludowo Uczniowski Klub Sportowy „Strażak" Niżna Łąka. Wszystkich uczestników przywitała Pani Wiesława Guzik- prezes w/w klubu.
Na rozpoczęciu wystąpiły również dziewczynki z sekcji gimnastycznej z układem taneczno-akrobatycznym.
Do turnieju przystąpiło 21 młodych sympatyków ping ponga ( z czego 12 to uczniowie naszej szkoły), którzy toczyli grę na 5 stołach do tenisa w sali sportowej w Szkole Podstawowej we Wrocance.
Jak przystało na turniej świąteczny nie mógłby się on odbyć bez Mikołaja, w tym roku -„ Mikołajowej", w której rolę wcieliła się wnuczka pani Prezes/. Mikołajowa stawiła się na turniej w asyście 2 aniołków i diabełka w czerwono białym stroju i nagrodziła wszystkich uczestników turnieju. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom oraz paczkę ze słodyczami.
Składamy serdeczne podziękowania Pani Wiesi o zadbanie o aspekty organizacyjne oraz zapewnienie upominków i nagród.