II miejsce podczas Gminnej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt młodszych

Utworzono dnia 12.05.2019

10 maja  na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Miejscu Piastowym odbył się Gminny Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt młodszych- kat. Igrzyska Dzieci.

Do rywalizacji przystąpiło 4 drużyny: SP Miejsce Piastowe I, SP Miejsce Piastowe II, SP Targowiska i SP Wrocanka.

Mecze rozegrano w czasie 2x 7 minut,  systemem "każdy z każdym”. Mecze sędziował absolwent III klasy gimnazjum Dominik Marszał.

Drużyny wykazały się dużymi umiejętnościami indywidualnymi oraz umiejętnościami w grze zespołowej w piłkę nożną.

Pierwszy mecz naszej drużyny nie ułożył się korzystnie.

W kolejnych  meczach pokazaliśmy ambicję, dobrą piłkę, wolę walki i chęć zwycięstwa.

To był dzień pełen pozytywnych sportowych emocji. Ostatecznie dziewczynki zajęły  II miejsce, otrzymując pamiątkowy dyplom dla szkoły.

Wrocankę reprezentowały: Wiktoria K., Julia K., Julia D., Oliwia N., Oliwia Z., Nikola K. i Paulina Z.

Końcowa klasyfikacja dziewcząt:

I miejsce- SP Targowiska

II miejsce- SP Wrocanka

III miejsce – SP Miejsce Piastowe I

IV miejsce- SP Miejsce Piastowe II

Zwycięscy tego turnieju będą reprezentowali naszą gminę w zawodach Powiatu.

Wszystkim zawodniczkom  gratulujemy zasłużonego sukcesu!!!

Barbara Lenik