INFORMACJA- OBSERWACJE ASTRONOMICZNE

Utworzono dnia 12.06.2019

Dnia 13 czerwca ( czwartek) na placu na siłowni przy sklepie we Wrocance planuje się niecodzienne spotkanie w godzinach wieczornych- obserwacje astronomiczne. Pan P. Guzik, tata uczennicy z kl. I, przy pomocy teleskopu stworzy możliwość uczniom do obserwacji nieba. Spotkanie planujemy rozpocząć o godz. 20.00-20.30 i uatrakcyjnić je pieczeniem kiełbasek na rożnie ( każdy we własnym zakresie). Obserwacja nieba będzie możliwa po zmroku. Termin podany jest z jednodniowym wyprzedzeniem z powodu zmieniających się warunków pogodowych. Mamy nadzieję, że pogoda nam dopisze, a niebo będzie bezchmurne. Informujemy, że chętni uczniowie z kl. I-VIII przychodzą na spotkanie pod opieką rodziców i sprawują nadzór całkowity nad swoim dzieckiem. Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo uczniów.