Na Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego w Łękach Dukielskich

Utworzono dnia 06.02.2019

Gospodarzem powiatowego turnieju w tenisie stołowym, który odbył się 6 lutego, była Szkoła Podstawowa w Łękach Dukielskich. Do rozgrywek przystąpiło 4 drużyny dziewcząt i pięć drużyn chłopców. Rozgrywki były prowadzone systemem „każdy z każdym” do trzech wygranych setów.

Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz L. i Kamil K.  Zawody stały na wysokim poziomie sportowym, gdyż w składzie kilku reprezentacji rywalizowali zawodnicy ligowi tej dyscypliny sportowej.
Zawodnicy pokazali wysokie wyszkolenie techniczne oraz umiejętność realizacji założeń taktycznych. W końcowym rozrachunku wśród dziewcząt I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Łęk Dukielskich, a drugie miejsce z Długiego koło Jedlicza. Wśród chłopców I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Iwlii, a drugie z Iwonicza. Serdecznie gratulujemy młodym sportowcom i życzymy powodzenia na etapie rejonowym. Składamy podziękowania Panu Krzysztofowi Belczykowi za zorganizowanie turnieju.