Prelekcja geograficzna

Utworzono dnia 29.01.2019

W dniu 29 stycznia 2019 gościliśmy w naszej szkole panią Dorotę Mróz, emerytowaną nauczycielkę geografii. Spotkała się z uczniami klas IV-VIII, którym zaprezentowała ciekawą prezentację "Podkarpackie wędrówki". Uczniowie mieli okazję wysłuchać ciekawych opowieści o atrakcjach turystycznych naszego regionu oraz oglądnąć fotografie, przedstawiające miejsca na podkarpackiej ziemi, które warto odwiedzić. Druga część spotkania była także ciekawa, ponieważ uczniowie z klas I-III "powędrowali" w różne miejsca przysłowiowym "palcem po mapie", umieszczonej na przekazanych naszej szkole grach planszowych "Z Tołhajem w Beskid". Pani Dorota reprezentuje Lokalną Grupę Działania "Kraina Nafty". Dziękujemy za ciekawe zajęcia, które na pewno zaowocują pasją do turystyki po naszym pięknym regionie.