Procedury bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19 na terenie szkoły

Utworzono dnia 19.05.2020

Szanowni Państwo!

W linku poniżej są umieszczone procedury jakie obowiązują w obecnej sytuacji na terenie szkoły. W momencie podjęcia przez Państwo decyzji o posłaniu dziecka do szkoły, w ramach zajęć ( dla klas II i III - forma tych zajęć będzie wkrótce podana) lub konsultacji dla pozostałych uczniów, każdy z rodziców ma obowiązek zapoznać się  z zamiesczonym poniżej dokumentem i dostosować się do obecnych zasad. W procedurach są zamieszczone również oświadczenia i deklaracje, które są obowiązkowe do podpisania przy posłaniu dziecka na teren szkoły. Jeżeli ktoś z Państwa nie będzie miał możliwości wydrukowania sobie tych dokumentów w domu, to bedą one dostępne w szkole. Prosimy również, aby do szkoły wchodzić wejściem głównym, gdyz pozostałe drzwi są zamknięte ze względów bezpieczeństwa.