Przerwa świąteczna

Utworzono dnia 06.04.2020

Informujemy, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna. W czwartek, 9 kwietnia i piątek, 10 kwietnia br. szkoły nie będą prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość. Zajęcia zdalne obejmują tylko oddział zerowy i punkt przedszkolny zarówno w czwartek, piątek jak i we wtorek.

Po przerwie świątecznej jeżeli decyzją ministra kształcenie na odległość będzie wydłużone, będzie obowiązywał podział godzin, który był przed zdalnym nauczaniem, czyli wszystkie lekcje jak podane są w e-dzienniku.