Przyjaciele Zippiego – prawidłowa komunikacja

Utworzono dnia 14.10.2022

Kolejne spotkanie z naszym patyczakiem Zippim odbyło się w środę 12 października. Pierwszaki wysłuchały opowiadania zatytułowanego „Nasze skarby” oraz aktywnie odpowiadały na pytania. Celem zajęć było doskonalenie umiejętności komunikowania własnych uczuć i potrzeb oraz słuchania innych. Dzieci poznały proste zasady, które pomagają lepiej wyrazić to, co się z nimi dzieje i jak się czują. Ćwiczyliśmy też wykorzystanie tych zasad w różnych sytuacjach z dnia codziennego.

Zapraszamy na fotorelację:

A. Rozel