Utworzono dnia 18.09.2019

Szanowni Państwo!

Dziękujemy bardzo za wczorajsze spotkanie na sali gimnastycznej, z wychowawcami w klasach oraz za wyrażenie zgody na pracę w Radzie Rodziców. Podczas wczorajszego zebrania przedstawiciele trójek klasowych spotkali się również z dyrektorem szkoły w celu wyboru przewodniczącego RR, zastępcy oraz skarbnika. W wyniku głosowania przewodniczącą Rady Rodziców została pani Magdalena Wais-Węgrzyn, zastępcą pani Ewelina Lenik, a skarbnikiem pani Magdalena Rajs. Podjęto również pierwszą uchwałę, w której ustalono, że składka na RR wynosi 30 zł na każde dziecko. Wpłaty można dokonywać u przewodniczących RR w  danych klasach.

W poprzednim miesiącu: 1985