RODZICE DZIECIOM

Utworzono dnia 18.06.2019

Dzień 18 czerwca możemy zaliczyć do niezwykłych. Rodzice uczniów naszej szkoły oraz nauczyciele przygotowali dla dzieci niespodziankę, którą było przedstawienie pt. „Kopciuszek”. Uczniowie z dużym zainteresowaniem śledzili losy Kopciuszka, który ciężką pracą oraz dobrocią serca zasłużył sobie na szczęście i miłość u boku księcia. Uczniowie  z zapartym tchem i z niecierpliwością oczekiwali kolejnych bohaterów, którzy pojawiali się na scenie. Każda z postaci zagrana została wyjątkowo i oryginalnie. Doskonałą grę rodziców i nauczycieli uzupełniały fantastycznie dobrane stroje, rekwizyty, scenografia oraz przepiękne tańce i muzyka. Dzieci były zachwycone i zadowolone z umiejętności aktorskich swoich rodziców i nauczycieli. Wysiłek wszystkich biorących udział w przedstawieniu został nagrodzony gromkimi brawami, uśmiechem dzieci i fantastyczną atmosferą. Na zakończenie spektaklu Kopciuszek wraz z Księciem poczęstowali dzieci cukierkami, które sponsorował dla uczniów p. Sz. Węgrzyn, a pani dyrektor wręczyła aktorom dyplomy z podziękowaniem. Za tą wspaniałą inicjatywą stała: pani M. Rajs, mama uczennicy z kl. II.

Obsada aktorska:

1.Kopciuszek - p. Anna Guzik, mama Tomka  z pp. oraz Natalki z kl. I
2.
Książę – p. Szymon Węgrzyn, tata Franka z kl. I i Jasia z kl. III
3.Macocha – p. Katarzyna Wojnar, mama Adasia z kl. I
4.Ojciec – p. Mateusz Roterman, absolwent naszej szkoły
5.Córka – p. Magdalena Rajs, mama Weroniki z kl. II
6.Córka – p. Monika Giemza - Duć, mama Wiktora z kl. II
7.Posłaniec – p. Basia Lenik, nauczycieka
8.Wróżka – p. Magdalena Węgrzyn, mama Franka z kl. I i Jasia z kl. III
9.Rycerz – p. Bernadeta Hintze – nauczycielka
10.Narrator – p. Ewelina Głód – mama Zuzi kl. III, nauczycielka

Obsada składała się z aktorów rodziców i nauczycieli, którzy mimo licznych obowiązków zawodowych i prywatnych, chętnie zaangażowali się w organizację spektaklu. Wszystko po to, by uświadomić naszym dzieciom jak wiele dla nas znaczą. Ich wysiłek wkładany podczas prób i występów artystycznych jest dla nas ważny. Tym razem role odwróciły się i dzieci w roli widzów doznały wielu pozytywnych wrażeń dzięki pracy rodziców i nauczycieli. Mimo, że szkoła do której uczęszczają nasze dzieci jest niewielka, panuje tu ciepła i przyjemna atmosfera, a integracja rodziców i nauczycieli korzystnie wpływa na proces edukacji. /E. Głód/

Kochani Rodzice i Nauczyciele!

Pragniemy złożyć szczere wyrazy wdzięczności

za chęć wzięcia udziału w próbach,

które zaowocowały przepięknym spektaklem  pt. „Kopciuszek”.

Serdecznie dziękujemy za wspaniałą atmosferę,

wzorcowe przygotowanie oraz ciekawe pomysły.

Po raz kolejny przekonaliśmy się, że mamy wspaniałych

Rodziców i Nauczycieli, na których zawsze można liczyć!!!

Wdzięczni Organizatorzy