Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Utworzono dnia 27.08.2019

Szanowni Rodzice i Uczniowie!

Gorący czas wakacji i beztroskiego odpoczynku powoli dobiega końca. W związku z tym informujemy, że inaugurację nowego roku szkolnego 2019/2020 rozpoczniemy 2 września 2019r.tradycyjnie mszą św. o godz.8.00. Po  mszy św. zapraszamy do szkoły, gdzie odbędzie się krótkie spotkanie na sali gimnastycznej, a poźniej uczniowie spotkają sie z wychowawcami w klasach.

Dzieci przedszkolne w dniu 2 września 2019r. zaczynają zajęcia od godz.8.00 do 13.00. W tym dniu nie będzie jeszcze świetlicy i dożywiania. Natomiast od wtorku, 3 września zacznie funkcjonować świetlica poranna i popołudniowa. Można również już zgłaszać dzieci na dożywianie. Druki są dostępne w zakładce dokumenty szkolne.