SUKCES NASZEGO UCZNIA

Utworzono dnia 19.03.2019

Od kilku lat Wydział Nauki Katolickiej w Przemyślu oraz Kuratorium Oświaty organizują dla Szkół Podstawowych Konkurs Biblijny, który odbywa się w trzech etapach: szkolnym, dekanalnym i diecezjalnym. Na poziomie dekanalnym uczeń naszej szkoły Filip J. zajął wysokie drugie miejsce.

Uczeń ten wziął również udział w półfinale XIX Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach zorganizowany przez Wydział Nauki Katolickiej Kurii Metropolitalnej w Przemyślu oraz Michalcki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Miejscu Piastowym.

Serdecznie gratulujemy Filipowi i życzymy dalszych sukcesów oraz zapału w rozwijaniu swoich talentów.

W tym miesiącu: 1910