Sukcesy uczniów kl. I-III w Ogólnopolskim Konkursie ,,Olimpusek”.

Utworzono dnia 14.06.2019

W bieżącym roku szkolnym, wzorem lat poprzednich, chętni uczniowie z kl. I-III mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności przystępując do Ogólnopolskiego Konkursu ,,Olimpusek” z edukacji wczesnoszkolnej i j. angielskiego. Zakres wiadomości z edukacji wczesnoszkolnej został podzielony w tym roku na dwie oddzielne części – z edukacji polonistycznej i matematyki. Nasi uczniowie odważnie przystąpili do konkursu i zaprezentowali się bardzo dobrze uzyskując wysokie lokaty.  Tytuły laureata zdobyli:

Natalia Guzik kl.I – laureat z matematyki i I miejsce na 4752 uczestników, laureat z  j. angielskiego i VI miejsce na 2775 uczestników;

Tobiasz Jakubowicz kl. I – laureat z matematyki i VI miejsce na 4752 uczestników;

Franciszek Węgrzyn kl.I – laureat z matematyki i VIII miejsce na 4752 uczestników;

Kamil Józefczyk kl.I – laureat z j. polskiego i XV miejsce na 3499 uczestników;

Maria Jabłońska kl.II – laureat z matematyki i XIV miejsce na 3680, laureat z j. polskiego i XII miejsce na 3238 uczestników;

Biorąc pod uwagę liczbę  uczestników konkursów w całej Polsce jesteśmy dumni z naszych uczniów i ich miejsc. A  szczególnym osiągnięciem było zdobycie maksymalnej liczby punktów i I miejsca w konkursie z matematyki przez uczennicę kl. I Natalię Guzik, która została wyróżniona przez organizatorów konkursu grawerowanym dyplomem i nagrodą książkową.

Serdecznie gratulujemy wysokich lokat wszystkim laureatom oraz uczestnikom konkursu. Cieszymy się z potencjału naszych uczniów i życzymy dalszych sukcesów.

W poprzednim miesiącu: 1902