ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI I PRAW AUTORSKICH POD HASŁEM: "We Wrocance dzień wspaniały, czyta duży, czyta mały"

Utworzono dnia 22.04.2020

23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Tegoroczne święto ma przypomnieć o możliwości otwarcia się na innych pomimo dystansu i podróżowania dzięki wyobraźni.

Kochani, w tym szczególnym dniu zachęcam Was do czytania i jednocześnie proponuję zabawę.

Pokażcie  co czytacie! W ramach zabawy proszę chętnych uczniów, o przesyłanie zdjęć okładek książek, które aktualnie czytacie lub przeczytaliście ostatnio. Na Wasze zdjęcia czekam z niecierpliwością do 30 kwietnia. Wysyłajcie je na mojego maila (megipachana@poczta.onet.pl). Fotografie, które równocześnie mogą wybraną książkę polecić, umieścimy na stronie szkoły.

Udowodnijcie mi, że „czytanie jest cool”.

Zabawa trwa, czekam na zdjęcia okładek książek.
   Galeria wkrótce.

M.Pachana