Udział w ogólnopolskiej akcji

Utworzono dnia 19.10.2022

W tym roku uczniowie klasy II oraz V przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji „Pola Nadziei” sadząc cebulki żonkili do donic pod szkołą. Jest to pierwszy etap przygotowań, kolejnym etapem wsparcia dla hospicjum jest kwestowanie pod kościołami w Niedzielę Palmową ze świeżymi żonkilami jak i tymi wykonanymi z bibuły.  Jest to program dzięki któremu pozyskiwane są pieniądze na rzecz hospicjum w naszym regionie. Zebrane pieniążki wykorzystywane są do zapewnienia nieuleczalnie chorym dzieciom oraz osobom dorosłym specjalistycznego sprzętu, opatrunków, lekarstw. A kto wie, może uda się spełnić również jakieś marzenia tych osób?

Czekamy na wiosnę, na nasze żonkile oraz na kontynuację akcji.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

A. Zdziarska

N. Barańska