Utworzono dnia 11.03.2020

Szanowni Państwo!

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającej z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się korona wirusa zajęcia w szkole i przedszkolu zostają zawieszone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Wyjątek stanowi  czwartek i piątek , czyli 12 i 13 marca, kiedy to będą zorganizowane zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla tych dzieci , które nie mają zapewnionej opieki w domu. Prosimy o poważne podejście do sprawy. Pozostałe informacje będą podawane  na stronie szkoły i przez e-dziennik.

POLECENIA DO SAMODZIELNEGO WYKONANIA Z JĘZYKA POLSKIEGO