Świetlica szkolna

Karta zapisu do świetlicy szkolnej na rok 2020/2021: https://drive.google.com/open?id=1ggeuzHW0hAuz8knalPHNcPaJ8EYCgK2d

Świetlica szkolna w Szkole Podstawowej im. Stanisławy Grelli we Wrocance funkcjonuje od 1.09.2007 roku. Spełnia ona ważną funkcję w realizacji zadań opiekuńczo – wychowawczych szkoły i jest z nią integralnie związana.

Celem działalności świetlicy szkolnej jest:

-zapewnienie dzieciom zorganizowanej opieki wychowawczej, udzielanie uczniom słabszym pomocy w nauce,

- zagospodarowanie uczniom wolnego czasu i rekreacji,

- wyrabianie umiejętności nawiązywania prawidłowych kontaktów z rówieśnikami w czasie wolnym,

- organizowanie rozrywki indywidualnej i zbiorowej,

- kształtowanie nawyków kultury życia codziennego,

- organizowanie warunków dla rozwoju fizycznego uczniów,

- rozwijanie zainteresowań uczniów.

Godziny pracy świetlicy w roku 2019/2020

Świetlica poranna od 7.00 do 7.45 (Od poniedziałku do piątku)

Dzień tygodnia Godzina
Poniedziałek 13.00-16.00