Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Stanisławy Grelli we Wrocance

Pracownicy

  1. mgr Nina Hanus - dyrektor, j. angielski kl. VII - VIII,
  2. mgr Małgorzata Baran - j. polski kl. V, VI,VIII, wychowawczyni kl. VIII,
  3. mgr Bogdan Szarek -  informatyka w kl. V - VIII, technika w kl. V, VI, geografia kl. V, VI, VII, VIII, zajęcia komputerowe - kl.I - III, wychowawca kl. VII,
  4. mgr Barbara Lenik -  wychowanie fizyczne w kl.II- III, V - VIII, edukacja plastyczna w kl.I, zaj.ruchowe w oddziale przedszkolnym 3 - 4 latki, wychowawczyni kl. VI,
  5. mgr Łukasz Dołęgowski - matematyka w kl. V - VIII, 
  6. mgr Alicja Zyzańska - edukacja wczesnoszkolna, logopedia, wychowawczyni kl. II,
  7. mgr Małgorzata Maczuga - wychowanie przedszkolne 5 - 6 latki, 
  8. mgr Dawid Wierdak - religia w kl. I - VIII i oddziałach przedszkolnych,
  9. mgr Agata Kucia - wychowawanie przedszkolne 3 - 4 latki, plastyka kl. V - VII,
  10. mgr Ewelina Głód - edukacja wczesnoszkolna, wychowawczyni kl. III, zastępca dyrektora,
  11. mgr Krzysztof Zajdel - edukacja muzyczna kl. I - III, muzyka kl. V-VII,  
  12. mgr Monika Michalczyk - historia w kl. V - VIII, wiedza o społeczeństwie w kl.VIII, wychowanie do życia w rodzinie w kl. V - VIII,
  13. mgr Łukasz Litwin - fizyka w kl. VII - VIII,
  14. mgr Anna Prajzner - biologia w kl. V, VI, VII, VIII, chemia w kl. VII-VIII,
  15. mgr Agata Prajzner - j. niemiecki w kl. VII - VIII,
  16. mgr Kamila Warchoł - doradztwo zawodowe w kl. VII - VIII, 
  17. mgr Piotr Zajdel - wychowanie fizyczne w kl. I i V, wychowawca kl. V
  18. mgr Bernadetta Moskal - język angielski w kl. I - III, V - VI i oddziałach przedszkolnych, wychowawczyni świetlicy (gr.młodsza),
  19. mgr Magdalena Pachana - ed. plastyczna w kl. I, biblioteka, wychowawczyni kl. I,
  20. mgr Katarzyna Korzec - j. polski kl. VII, wychowawczyni świetlicy (gr. starsza),
  21. mgr Jerzy Marchel - edukacja dla bezpieczeństwa kl. VIII,
  22. mgr Monika Chilik - rewalidacja,
  23. mgr Elżbieta Józefczyk - pedagog szkolny,
  24. mgr Natalia Barańska - nauczyciel współorganizujący nauczanie w kl. II,
  25. mgr Aleksandra Zdziarska - nauczyciel  współorganizujący nauczanie w kl. V,
  26. mgr Anna Rozel - nauczyciel współorganizujący nauczanie w kl. I
  27. Aneta Węgrzyn - pomoc nauczyciela w oddziale przedszkolnym gr. 3, 4 - latków,
  28. Aneta Macek - sekretarka,
  29. Stanisław Kmiecik - konserwator,
  30. Alicja Wdowiarz - sprzątaczka,
  31. Janina Drozd - sprzątaczka,
  32. Mariola Farbaniec - sprzątaczka.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Zegar

Imieniny

MISJA NASZEJ SZKOŁY

Dziecko jest dla nas największym dobrem, dlatego umożliwiamy mu maksymalną realizację własnych możliwości w klimacie wzajemnego szacunku, w którym każdy doświadcza miłości i wsparcia  z jednoczesnym poszanowaniem godności i własnej wartości.