Utworzono dnia 28.10.2019

Informujemy, że we wtorek 29 października odbędą się indywidualne spotkania z wychowawcami klas. W klasach IV-VIII spotkania rozpoczną się od godz. 16.00,natomiast w klasach młodszych godziny spotkań  według ustaleń wychowawców. W tym dniu od godz.16.15 do 17.15 dyżur będą również pełnić nauczyciele przedmiotowcy.

Informujemy również, że czwartek 31 października 2019r. będzie dniem wolnym od zajęć dydaktycznych zgodnie z zarządzeniem dyrektora szkoły oraz na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia  z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego. Oddziały przedszkolne pracują bez zmian. Opieka świetlicowa poranna i popołudniowa będzie zapewniona.