Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Stanisławy Grelli we Wrocance

Wydarzenia przedszkolne

AKTUALNOŚCI:

Kolorowe parasole

Utworzono dnia 24.11.2022

Tuż przy drzwiach stoi,

deszczu się nie boi.

Kiedy tylko pada,

każdy go nad głową rozkłada.

 

W pochmurny, listopadowy dzień, dzieci z grupy "Pszczółki" - wbrew popularnemu twierdzeniu, że w czasie deszczu dzieci się nudzą - wyśmienicie się bawiły. Tego dnia były zabawy ruchowe z parasolami, dzieci słuchały opowiadania Agaty Widzowskiej "Sposób na nudę", opowiadały, co lubią robić, gdy pada deszcz. Podsumowaniem zajęć było wykonanie pracy plastycznej "Kolorowe parasole". Radości było co niemiara, bo kiedy w listopadzie deszcz pada - wcale nie musi być smutno.

M. Maczuga

https://photos.app.goo.gl/U6oFUo4tBevCQb5S8

czytaj dalej... na temat: Kolorowe parasole

Urodziny Ali

Utworzono dnia 23.11.2022

22 listopada Ala obchodziła swoje 5 urodziny w gronie kolegów i koleżanek z grupy "Pszczółki". Ali życzyliśmy samych cudownych chwil, beztroskiej radości i uśmiechu na każdy dzień. Rodzicom dziękujemy za słodki poczęstunek.

M. Maczuga

https://photos.app.goo.gl/qRVBLsq57MzDJJCB7

czytaj dalej... na temat: Urodziny Ali

Przyjaciele Zippiego

Utworzono dnia 23.11.2022

Rozpoczęliśmy 3 część naszych spotkań z Zippim. Tematem naszej rozmowy była przyjaźń. Każdy z nas ma przyjaciół. Oni wysłuchują nas, pomagają nam poczuć się lepiej, gdy jest nam smutno, lubimy z nimi przebywać. W czasie zajęć dzieci kolorowały kukiełki - postacie, które przedstawiały ich przyjaciela, następnie przedstawiały przyjaciela całej grupie. Potem wspólnie zastanawialiśmy się, co możemy zrobić, aby utrzymać przyjaźń?

M. Maczuga

czytaj dalej... na temat: Przyjaciele Zippiego

Śniadanie daje moc!

Utworzono dnia 18.11.2022

Nasze przedszkolaki dołączyły do programu na temat zasad zdrowego odżywiania „ Śniadanie daje moc”. Każde dziecko  przygotowało dla siebie zdrowe, pożywne i bardzo kolorowe śniadanie. Wszystkim bardzo smakowało, aż się uszy trzęsły.

A. Kozielska

https://photos.app.goo.gl/fQe8SHPGJGi2tWYf7

czytaj dalej... na temat: Śniadanie daje moc!

Zajęcia biblioteczne

Utworzono dnia 18.11.2022

Niedawno udaliśmy się na zajęcia biblioteczne do Biblioteki Publicznej. Dzieci podczas zajęć wysłuchały jesiennego opowiadania, oglądały książki dostępne w bibliotece, rozpoznawały zagadki oraz zostały zaangażowane do działań plastycznych, gdzie wykonały piękne witraże z liści.

A. Kozielska

https://photos.app.goo.gl/LdFAzENKYYwQkvq2A

czytaj dalej... na temat: Zajęcia biblioteczne

Zaczarowana kraina bajek

Utworzono dnia 18.11.2022

Dzień postaci z bajek był okazją do spędzenia czasu na czytaniu bajek, baśni, oglądając kreskówki i filmy animowane z ulubionymi bohaterami. Dzieci wykonały pracę plastyczną- Czerwony Kapturek. Uczestniczyły w zabawach ruchowych, rytmicznych i umysłowych.

A. Kozielska

https://photos.app.goo.gl/jpoxFTa9dtz4wSZLA

czytaj dalej... na temat: Zaczarowana kraina bajek

ZAŁĄCZNIKI:

								

Archiwum

Utworzono dnia 08.03.2017, 18:27

Zegar

Imieniny

MISJA NASZEJ SZKOŁY

Dziecko jest dla nas największym dobrem, dlatego umożliwiamy mu maksymalną realizację własnych możliwości w klimacie wzajemnego szacunku, w którym każdy doświadcza miłości i wsparcia  z jednoczesnym poszanowaniem godności i własnej wartości.