Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Stanisławy Grelli we Wrocance

Wydarzenia przedszkolne

AKTUALNOŚCI:

Urodziny Ali

Utworzono dnia 18.09.2019

Już od początku września "Biedroneczki" zaczęły świętować swoje urodzinki. 1 września 3-latka skończyła Ala, a pyszne łakocie były rozdawane 4 września. Dziękujemy mamie Ali za pyszne słodycze, a Ali życzymy wszystkiego najlepszego.  

czytaj dalej... na temat: Urodziny Ali

Poznajemy zasady bezpieczeństwa na drodze

Utworzono dnia 18.09.2019

Bezpieczństwo dzieci jest najważniejsze, dlatego też już od najmłodszych lat musimy uwrażliwiać nasze pociechy jak należy zachowywać się na drodze. I tak też w grupie "Biedronek" przedszkolaki uczyły się przechodzenia przez ulicę. Mimo , iż przejście było na dywaniku "Biedroneczki" świetnie się bawiły.

https://photos.app.goo.gl/EZ3yJ22vvYWFXjbMA

czytaj dalej... na temat: Poznajemy zasady bezpieczeństwa na drodze

Międzynarodowy Dzień Kropki na Świetlicy Przedszkolnej

Utworzono dnia 17.09.2019

Międzynarodowy Dzień Kropki świętowaliśmy również podczas zajęć świetlicowych w młodszej grupie. Jest to święto, które od 2008 roku stwarza okazję do budowania pewności siebie, odkrywania talentów i pobudzania wyobraźni dzieci, młodzieży i dorosłych.
Podczas tego święta szukamy talentów, przeganiamy smutki, uczymy się jak dodawać innym i sobie wiary we własne możliwości!
Dzień Kropki to wspaniała szansa na to, by przepracować wiele trudności. Była to również wspaniała okazja do przeprowadzenia ciekawych zabaw ruchowych. Dzieci budowały tor z kolorowych kropek, grały w klasy, tworzyły samochodziki, kwiatki oraz budowle.

http://zdjecia.interia.pl/galeria,gcsi,D2CE27FF56ACCEF4F8DA847522A6CA6E14A81A57#/

 

czytaj dalej... na temat: Międzynarodowy Dzień Kropki na Świetlicy Przedszkolnej

Z wizytą w bibliotece

Utworzono dnia 17.09.2019

To jak ważne jest spotkanie dziecka z książką wie pani Agatka Kucia, która w słoneczne piątkowe przedpołudnie zabrała naszych najmłodszych przedszkolaków do wroceńskiej biblioteki. Pod czujnym okiem pani wychowawczyni i pani Paulinki dzieci dotarły do biblioteki, gdzie pani Kasia przygotowała szereg atrakcji. Dziękujemy pani Kasi za interesujące zajęcia i miłe spotkanie. Po zajęciach dzieci mogły jeszcze się pobawić w parku.

https://photos.app.goo.gl/xCZdmf4FdcHmeMmt9

czytaj dalej... na temat: Z wizytą w bibliotece

Urodziny Lenki i Tomusia

Utworzono dnia 16.09.2019

W czwartek i piatek w grupie "Pszczółek" przedszkolaki świętowali 6 - urodziny swojej koleżanki Leny i 5 urodziny Tomusia. Oczywiście mamusie zadbały o pyszny poczęstunek, wię kolejki ustawiały się do solenizantów. Dziękujemy mamom za łakocie, a Lence i Tomusiowi życzymy wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń!

https://photos.app.goo.gl/zkk2asE9dZV9yBzSA

czytaj dalej... na temat: Urodziny Lenki i Tomusia

Urodziny Ani

Utworzono dnia 12.06.2019

W dniu dzisiejszym urodziny obchodziła Ania. Jak zawsze nie zabrakło wspaniałych zabaw, podczas których jubilatka mogła poczuć się wyjątkowo, a także pysznego poczęstunku. Na początku dzieci przygotowały Ani specjalne miejsce na środku i zaśpiewały "sto lat", a następnie jubilatka rozdała wszystkim dzieciom urodzinowe paczuszki.  My również życzymy Ani wszystkiego najlepszego!

http://zdjecia.interia.pl/galeria,gcsi,19DC09B380AE782C473972B62C86C62B60590259#/

ZAŁĄCZNIKI:

								

Archiwum

Utworzono dnia 08.03.2017, 18:27

Zegar

Imieniny

MISJA NASZEJ SZKOŁY

Dziecko jest dla nas największym dobrem, dlatego umożliwiamy mu maksymalną realizację własnych możliwości w klimacie wzajemnego szacunku, w którym każdy doświadcza miłości i wsparcia  z jednoczesnym poszanowaniem godności i własnej wartości.