Festiwal Tańca Przedszkolnego

Utworzono dnia 11.06.2019

W dniu 7 czerwca w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Benedykta Wierdaka w Głowience odbył się V Festiwal Tańca Przedszkolnego. W imprezie wzięły udział dzieci z gminy Miejsce Piastowe. Nasze przedszkolaki wybrały się na przgląd pod opieką pani Gosi oraz pani Ani- mamy Juleczki. Występy przedszkolaków obserwowali zaproszeni goście, sponsorzy i uczniowie szkoły. Za udział w festiwalu grupy taneczne otrzymały dyplomy, nagrody oraz smaczny poczęstunek. Pokazy festiwalowe dostarczyły wszystkim miłych i niezapomnianych wrażeń oraz bogatych doznań artystycznych. Serdecznie dziękujemy pani Ani Parzych za pomoc w opiece nad dziećmi.