Międzynarodowy Dzień Kropki na Świetlicy Przedszkolnej

Utworzono dnia 17.09.2019

Międzynarodowy Dzień Kropki świętowaliśmy również podczas zajęć świetlicowych w młodszej grupie. Jest to święto, które od 2008 roku stwarza okazję do budowania pewności siebie, odkrywania talentów i pobudzania wyobraźni dzieci, młodzieży i dorosłych.
Podczas tego święta szukamy talentów, przeganiamy smutki, uczymy się jak dodawać innym i sobie wiary we własne możliwości!
Dzień Kropki to wspaniała szansa na to, by przepracować wiele trudności. Była to również wspaniała okazja do przeprowadzenia ciekawych zabaw ruchowych. Dzieci budowały tor z kolorowych kropek, grały w klasy, tworzyły samochodziki, kwiatki oraz budowle.