Zajęcia muzyczne w przedszkolu

Utworzono dnia 09.04.2019

8 kwietnia „ Biedronki” brały udział w zajęciach prowadzonych przez studentkę – p. Patrycję Filus i skrzypaczkę p. Karolinę Kowalską. Dzieci poznały jeden z instrumentów strunowych- skrzypce. Dowiedziały się jak są zbudowane, kto je tworzy, jak się na nich gra i jak brzmią. Z uwagą słuchały utworów granych przez p. Karolinę i chętnie brały udział w zabawach muzyczno- ruchowych zorganizowanych przez p. Patrycję.

Dziękujemy Paniom za poszerzenie wiedzy muzycznej, kształtowanie u dzieci wrażliwości muzycznej i mile spędzony czas.