„Anioły” są wśród nas…

Utworzono dnia 03.12.2023

Uczniowie klasy drugiej włączyli się w akcję „Klasowe anioły”, każdy wylosował osobę dla której przez cały tydzień był „cichym aniołem”. Uczniowie byli dla siebie bardzo mili, pomocni i wspaniałomyślni. Na ławkach codziennie pojawiały się piękne, własnoręcznie wykonane rysunki oraz smakołyki. Drugoklasiści złożyli serdeczne życzenia z okazji Światowego Dnia Życzliwości, naszej Pani Dyrektor Ninie Hanus, Pani wicedyrektor Ewelinie Głód oraz Pani pedagog Elżbiecie Józefczyk. Postanowiliśmy, również, wybrać się z życzeniami oraz cukiereczkami do naszych seniorów z SENIOR VIGOR Wrocanka.

Ostatni miesiąc, dla uczniów II klasy, obfitował w miłe słowa, gesty i szczery uśmiech, w myśl zasady „Anioły istnieją, ale często nie mają skrzydeł – wtedy nazywamy ich przyjaciółmi”. Mamy nadzieję, że tak będzie przez cały rok.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:

M. Pachana

A. Rozel