Bal andrzejkowy w klasach 1-3

Utworzono dnia 03.12.2023

W  zaczarowany świat magii i wróżb przenieśli się uczniowie z klas I- IIII. Klasy, co rusz, rozbrzmiewały, radosnym śmiechem, gdy kolejne wróżby przepowiadały dzieciom przyszłość. Czas pomiędzy wróżbami urozmaicały tańce przy piosenkach z repertuaru dziecięcego. Zmęczeni uczestnicy odpoczywali popijając smaczne napoje i zajadając smakołyki w postaci ciasteczek, owoców i galaretek przygotowanych przez rodziców, którym serdecznie dziękujemy.

Wszyscy bawili się doskonale. Wspólne zabawy sprzyjały integracji oraz sprawiły dzieciom wiele radości. Tegoroczne andrzejki można uznać za udane. Z pewnością na długo pozostaną w pamięci.

Wychowawcy klas 1-3