Bal karnawałowy w kl. I-III

Utworzono dnia 31.01.2024

26 stycznia był nietypowym i długo oczekiwanym przez uczniów kl. I-III dniem. Przez dwie pierwsze godziny lekcyjne dzieci mogły poczuć się jak w kinie. Uczniowie obejrzeli interesujący film, a w między czasie pojawił się też popcorn! Przyszedł też czas na bal! Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala udekorowana kolorowymi balonami i  serpentynami zachęcała do skocznej zabawy. W atmosferze radości i w rytmie skocznej muzyki dzieci przeżywały swój czas tańców i pląsów, które przeplatane były ciekawymi konkursami. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, jak i nauczycielom, którzy towarzyszyli dzieciom w ich wspólnej zabawie. Podczas balu przewidziana była przerwa na odpoczynek i poczęstunek, który zasponsorowała Rada Rodziców, za co bardzo dziękujemy.

Nauczyciele kl. I-III