Dołacz się do akcji!

Utworzono dnia 23.04.2020
Drodzy Uczniowie i Przedszkolaki!!!
Zachęcamy Was do udziału w ogólnopolskiej akcji „KARTKA DLA MEDYKA”.
Akcja polega na narysowaniu, namalowaniu lub stworzeniu kartki/rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych i wszystkich innych osób pracujących na rzecz opieki zdrowotnej. Niech to będzie nasze podziękowanie za ich trudną pracę i znak, że doceniamy i jesteśmy im wdzięczni.
Swoimi pracami możecie podzielić się z nami, przesyłając zdjęcie kartki na adres: spwrocanka@gmail.com
Zdjęcia kartek umieszczone zostaną na naszej stronie internetowej szkoły, a po powrocie do szkoły kartki zostaną zebrane i przekazane pracownikom Pogotowia Ratunkowego w Krośnie.
Technika pracy jest dowolna. Na prace czekamy do 04.05.2020r.

W tym miesiącu: 2098