Gminny Turniej Piłki Ręcznej

Utworzono dnia 29.11.2018

28 listopada na hali sportowej w Rogach został rozegrany Gminny Turniej Piłki Ręcznej chłopców w ramach rozgrywek Igrzysk Dzieci- rocznik 2006 i młodsi.
Do zawodów zgłosiło się sześć drużyn, które zagrały w dwóch grupach.
W grupie "A" znalazły się drużyny z: SP Łężan, SP Głowienki i SP Targowisk. W grupie "B" znalazły się : SP Miejsce Piastowe, SP Wrocanka i SP Rogi.
Naszej drużynie nie udało się wyjść z grupy. W skład naszej drużyny weszli uczniowie klasy: VII, VI i V.
I miejsce zajęła drużyna z Rogów, która będzie reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych. Gratulujemy i życzymy powodzenia.

W tym miesiącu: 2012