Gminny Turniej Tenisa Stołowego w naszej szkole

Utworzono dnia 09.10.2019

We środę 9 października 2019 roku w naszej szkole odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego w ramach rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego. W zawodach wzięły udział dwie szkoły: SP Wrocanka i SP Zalesie. Rywalizacja toczyła się w dwóch kategoriach: Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej.  Zwycięzcami turnieju zostali uczniowie z Zalesia, którzy awansowali do zawodów powiatowych. Uczestnikom pamiątkowe dyplomy wręczała Pani Wiesława Guzik, która była sędzią głównym zawodów i  której dziękujemy za użyczenie potrzebnego sprzętu do organizacji zawodów. Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy za udział, dobry humor i prawdziwie sportową rywalizację.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia !

W poprzednim miesiącu: 1985