Gminny Turniej w Mini Koszykówce Dziewcząt

Utworzono dnia 15.01.2019

Gminny Turniej w Mini Koszykówce dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci został rozegrany 10 stycznia br. w Szkole Podstawowej im Tadeusza Kościuszki w Łężanach.
Do turnieju z terenu naszej Gminy przystąpiły dwie drużyny: SP Łężany i SP Wrocanka. Nasze dziewczęta rozegrały bardzo dobre spotkanie wygrywając z  gospodarzami. Po zaciętym meczu bilans uplasował się 18:12 dla SP Wrocanka, tym samym nasza drużyna awansowała na zawody powiatowe.
Po zakończonym turnieju dziewczynki zagrały mecz towarzyski, a następnie wykonaliśmy sobie serie wspólnych zdjęć. Bardzo dziękujemy nauczycielowi wychowania fizycznego Panu Dariuszowi Adamczykowi  i uczennicom z Łężan za serdeczne przyjęcie, a naszym zawodniczkom życzymy powodzenia na dalszym etapie.

W tym miesiącu: 2078