I miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego

Utworzono dnia 29.01.2019

29 stycznia odbył się  Gminny Turniej Tenisa Stołowego w ramach Szkolnego Związku Sportowego- Igrzyska Dzieci. Do turnieju przystąpiły: SP Miejsce Piastowe i SP Wrocanka. Poszczególne drużyny stanowili uczniowie urodzeni 2006 i młodsi.  Zawodnicy na początku rozegrali mecze indywidualne, a następnie debla. Mecze rozgrywano do 3 wygranych setów. Tegoroczny turniej przyniósł wiele miłych niespodzianek naszym zawodnikom. Wygrali mecze indywidualne jak i debla, i tym samym będą reprezentować Naszą Gminą na etapie powiatowym  w Łękach Dukielskich. Dziękujemy Panu Maciejowi Ślączce za zorganizowanie zawodów.

W tym miesiącu: 2094