Jak budować pozytywne relacje w zespole klasowym? Nasz bank pomysłów na relacje-rewelacje

Utworzono dnia 10.10.2022

Każdy z nas chce budować dobre relacje. Relacje-które będą poprawiały naszą  komunikację z rówieśnikami, a także będą zmniejszać liczbę konfliktów. Podczas zajęć  wychowawca wraz z pedagogiem szkolnym pomogli uczniom klasy V znaleźć sens rozumienia siebie, swoich pragnień i potrzeb, a także doceniania innych. Przedstawione zostały uczniom  pomysły jak to zrobić. Poznane metody i sposoby na integracje zespołu klasowego zostały podparte konkretnymi przykładami do których musieli dostrzec sami uczniowie. Mamy nadzieję, że praktyczne przykłady okażą się dobrymi praktykami dla naszych uczniów.

E. Józefczyk

P. Zajdel