KONKURS PLASTYCZNY „WIWAT MAJ, TRZECI MAJ”

Utworzono dnia 30.04.2020

Zachęcamy uczniów kl.IV - VIII do udziału w szkolnym konkursie. Szczegóły w rozwinięciu.

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO „WIWAT MAJ, TRZECI  MAJ”

Organizator: Szkoła Podstawowa im. Stanisławy Grelli we Wrocance

I. Cele konkursu:

Celem konkursu jest:

• upowszechnianie wiedzy na temat Konstytucji 3 Maja,
  • budzenie zainteresowań dorobkiem minionych pokoleń, oraz rozwijanie indywidualnych uzdolnień uczniów,
  • kształtowanie wśród uczniów postaw patriotycznych,
  • propagowanie obchodów świąt narodowych,
  • kształtowanie wyobraźni uczniów poprzez tworzenie różnorodnych prac plastycznych na określony temat.
  • aktywizacja i motywowanie uczniów do pracy w okresie pobytu w domach w tym trudnym okresie

II. Warunki uczestnictwa:

1. Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV-VIII Szkoły Podstawowej im. Stanisławy Grelli we Wrocance
  2. Tematyka prac powinna obejmować:

Uchwalenie Konstytucji 3 Maja, można nawiązać do obecnej Konstytucji uchwalonej 2 kwietnia 1997 roku.

III. Warunki techniczne:

1. Technika wykonania pracy: dowolna.
  2. Format prac plastycznych: nie mniejszy niż A4.
  3. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę.
  4. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.

IV. Termin odsyłania prac:

Prace należy złożyć drogą mailową na adres: spwrocanka@gmail.com lub przez Messenger (Ewelina Głód) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 maja 2020 roku (piątek)
z dopiskiem:

Imię i nazwisko uczestnika: ………….

Konkurs plastyczny „WIWAT MAJ, TRZECI MAJ”

V. Rozstrzygnięcie konkursu:

Komisja konkursowa przewiduje nagrody dla wszystkich uczniów biorących udział w tym konkursie w postaci pozytywnych uwag, które będą mieć wpływ na zachowanie na koniec roku szkolnego.

VI. Ogłoszenie wyników konkursu

O wynikach konkursu uczestnicy zostaną poinformowani poprzez stronę internetową szkoły. Wszystkie wysłane prace będą zaprezentowane na stronie szkoły.

VII. Organizator zastrzega sobie zmiany w regulaminie.

W tym miesiącu: 2097