Konkursy religijne

Utworzono dnia 04.03.2020

20 lutego 2020r. odbyła się XX Regionalna Olimpiada Wiedzy o Wielkich Polakach - Olimpada o św. Janie Pawle II zorganizowana przez Wydział Nauki Katolickiej  Kurii Metropolitalnej w Przemyślu oraz Michalicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Miejscu Piastowym.  Naszą szkołę reprezentowało trzech ósmoklasistów: Filip Jakubowicz, Kamil Kucia i Paula Szybisty.  Poprzeczka była bardzo wysoka, gdyż w olimpiadzie wystartowało 200 osób.  Filip Jakubowicz zajmując V miejsce przeszedł do kolejnego etapu (diecezjalnego) i nadal będzie mógł wykazywać się swoją wiedzą. Z kolei  3 marca 2020r. uczniowie  klasy czwartej i piątej w składzie: Jagna Kostrząb, Dawid Wasłowicz i Kacper Kucia wzięli udział w II etapie konkusu  biblijnego. Mimo, iż  nie zajęli podium, co było przepustką do kolejnego etapu, cieszy nas fakt, że godnie reprezentowali naszą szkołę. Dziękujemy wszystkim uczniom  i ks. Mariuszowi Pelcowi za wysiłek włożony w przygotowania i udział w konkursach, a Filipowi życzymy sukcesów w kolejnym etapie!

W tym miesiącu: 2098