Na świetlicy w listopadzie nie nudzimy się!

Utworzono dnia 03.12.2023

Listopad zaczął się od Dnia Kanapki. Wszystkie pyszności przygotowane przez dzieci zostały już pokazane w osobnym poście. Następnie wykonywaliśmy prace przed Świętem Niepodległości. Dzieci musiały wyciąć, ułożyć, a następnie przykleić oraz pokolorować godło i flagę Polski. To zadanie było dość czasochłonne jednak efekt był piękny! Wszystkie prace ozdobiły później naszą gazetkę. 21 listopada obchodziliśmy Dzień Życzliwości. Uczniowie świetlicy mieli do wyboru kilkanaście miłych i życzliwych sentencji, które mogli podarować bliskim kolegom i koleżankom. Obserwowanie jak wszyscy mile się do siebie zwracają i uśmiechają jest zawsze czymś, co sprawia ogromną przyjemność. W piątek 25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Świetliczaki przyniosły swoje ukochane przytulanki. Długo rozmawialiśmy dlaczego one są dla nas tak ważne. Przytulasom nie było końca! W ostatnim tygodniu listopada tworzyliśmy listy do Świętego Mikołaja. Wszystkie marzenia zostały narysowane bądź napisane. Oby tylko się spełniły!

Na sam koniec, niezwykle miło jest nam ogłosić, że nagrodę Świetliczaka miesiąca w listopadzie, za swoją wzorową postawę oraz uprzejmość, otrzymała Karina Skauba z klasy II. Kilka drobnych upominków i dyplom powędrowały do Karinki, jeszcze raz wielkie gratulacje!

Wychowawca Świetliczaków

J. Janusz