Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego w Zalesiu

Utworzono dnia 08.11.2018

W dniu dzisiejszym tj. 8 listopada 2018r. 6 uczniów z klas I-III, pod opieką nauczycieli byli w Zalesiu na rozstrzygnięciu Gminnego Konkursu Plastycznego "Niepodległość na obrazku - prace dzieci na 100-lecie odzyskania niepodległości". Jury z pośród 36 prac z terenu całej gminy przyznało nagrody specjalne dla Mikołaja Kustronia, Natalki Guzik  oraz Zuzi Głód. Pozostali uczniowie również zostali docenieni za swoje piękne prace otrzymując dyplomy, nagrody książkowe oraz słodki poczęstunek. Gratulujemy wszystkim naszym uczniom udziału w konkusie, zdobytych nagród i dyplomów oraz życzymy dlaszych sukcesów.

W tym miesiącu: 2016