Solidarni z osobami z dziecięcym porażeniem mózgowym

Utworzono dnia 10.10.2022

Październik na całym świecie został uznany miesiącem solidarności z osobami cierpiącymi na mózgowe porażenie dziecięce, a 6 października obchodzony jest Światowy Dzień Mózgowego Porażenia Dziecięcego (MPD). Nasza szkoła w ramach projektu „Każdy inny- wszyscy równi” przyłączyła się do Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej #17milionów dedykowanej osobom cierpiącym na mózgowe porażenie dziecięce. Z tej okazji wszyscy nauczyciele i uczniowie ubrani na zielono wybrali się na spacer na znak solidarności z tymi osobami.

N. Barańska

E. Józefczyk