Szkolny konkurs "Mam talent"

Utworzono dnia 03.03.2024

16 lutego 2024r. w naszej szkole odbył się szkolny konkurs „MAM TALENT”. Uczniowie na przygotowanej scenie mieli okazję zaprezentować swoje niezwykłe talenty- muzyczne, taneczne, plastyczne, recytatorskie, sportowe i inne zgodne z ich zainteresowaniami. Każdy człowiek ma jakiś talent, który jest w nim zakorzeniony, trzeba go tylko rozpoznać i rozwijać. Nasi uczniowie pokazali, że drzemie w nich ogromny talent i potencjał. Wszyscy wspaniale się zaprezentowali i dostarczyli nam mnóstwo pozytywnych emocji. To wydarzenie miało na celu przede wszystkim promowanie młodych talentów bez rywalizacji, dlatego też wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni. Dodatkowo pani Dyrektor Nina Hanus przeznaczyła nagrodę specjalną dla losowo wybranej osoby spośród wszystkich występujących. Tą nagrodą jest herbatka z panią Dyrektor i możliwość porozmawiania z nią oraz zobaczenia „od kuchni” na czym polega praca dyrektora szkoły. Szczęśliwą zwyciężczynią okazała się Alicja Węgrzyn.

Wszystkim uczestnikom konkursu mówimy „MACIE TALENT” i życzymy wytrwałości w ich rozwijaniu oraz wielu, wielu sukcesów.

W konkursie zaprezentowali się:

Dzieci z oddziałów przedszkolnych:

1. Alicja Dróbek
  2. Zosia i Antek Kandefer