Uczniowie klasy ósmej na Dniach Otwartych ZSGH w Iwoniczu Zdroju

Utworzono dnia 17.05.2019

17 maja uczniowie klasy ósmej wzięli udział w zorganizowanych przez Zespół Szkół Gastronomiczno- Hotelarskich Dniach Otwartych. Została im przedstwaiona oferta edukacyjna na nowy rok szkolny, zapoznali się z bazą dydaktyczną ZSGH. Uczniowie mieli okazję wziąć udział w interesujących prezentacjach i spotkaniach, które połączone były z degustacją. Szkoła pochwaliła się również osiągnięciami swoich uczniów. Przeprowadzono także konkursy i quizy, które związane były z tematyką przewodnią Dni Otwartych. Na koniec wraz z przewodnikiem zwiedziliśmy Iwonicz Zdrój.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie Dyrekcji, Gronie Pedagogicznemu i Uczniom Zespołu Szkół Gastronomiczno- Hotelarskich w Iwoniczu Zdroju.

W tym miesiącu: 2043