Uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Utworzono dnia 14.11.2023

Dnia 9 listopada w naszej szkole odbyła się uroczystość związana z kolejną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie w montażu słowno-muzycznym przybliżyli zebranym jak trudną drogę musieli pokonać nasi przodkowie byśmy mogli żyć w wolnej Ojczyźnie. Niech przewodnie hasło uroczystości pozostanie w naszych głowach i sercach "Niepodległość znaczy wolność - słowa najpiękniejsze". Serdecznie dziękujemy pani Monice Michalczyk oraz pani Annie Prajzner za piękne przygotowanie uroczystości! Brawo!

Wszystkich: 182031