WROCANIANKI NAJLEPSZE W GMINIE !

Utworzono dnia 14.05.2019

SP Wrocanka wygrała Gminny Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Cztery drużyny wzięło udział w gminnych rozgrywkach w piłkę nożną dziewcząt.

Zawody odbyły się 14 maja w Szkole Podstawowej w Miejscu Piastowym. Mecze rozegrano systemem „ każdy z każdym”. Nasze dziewczęta były nie do pokonania. Wygrały wszystkie mecze. Z Rogami 7-1, z Zalesiem 4-1 i z Miejscem Piastowym 6-0. Mecze sędziowali uczniowie III klasy gimnazjum: Dominik Marszał i Paweł Dębiec.

Wrocankę reprezentowały: Paula Sz., Milena K., Julia K., Wiktoria K., Julia D., Oliwia N., Wiktoria N. oraz Bernadeta K.

Końcowa klasyfikacja zawodów:

I miejsce- SP Wrocanka

II miejsce- SP Zalesie

III miejsce- SP Rogi

IV miejsce- SP Miejsce Piastowe

Gratulujemy naszym dziewczynkom wygranej oraz dziękujemy za ambitną sportową rywalizację.

Barbara Lenik

W tym miesiącu: 2016