Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Stanisławy Grelli we Wrocance

Wyjazd na lodowisko do Sanoka klas IV-VIII

Utworzono dnia 18.01.2019

Uczniowie Szkoły Podstawowej we Wrocance propagują różne formy spędzania czasu wolnego. Jedną z nich w okresie zimy jest doskonalenie lub nauka umiejętności jazdy na łyżwach.
17 stycznia 43 osobowa grupa uczniów wyjechała do Sanoka na lodowisko.
Byli to uczniowie klas IV- VIII oraz nauczyciele: pani Ania, pani Basia, pan Łukasz i pan Bogdan, którzy sprawowali czujną opiekę.
Uczniowie, którzy jeżdżą na rolkach nie mieli żadnych problemów z techniką jazdy na łyżwach. Ci, którzy byli po raz pierwszy na lodowisku również zachwycili się nową dyscypliną sportową, bo już pytają kiedy będzie kolejny wyjazd.
Wszyscy dobrze bawili się na lodowej tafli, wyczyniając różne akrobacje zespołowo i indywidualnie. Po wyczynach sportowych dla wzmocnienia udaliśmy się do Mc Donalda. W świetnych humorach i bardziej zintegrowani wróciliśmy do domu. Składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców, która dofinansowała nasz przejazd w kwocie 250 zł.

http://zdjecia.interia.pl/galeria,gcsi,58474085250DA2B427285B52973FE391A7C10FA1#/

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 34

W poprzednim tygodniu: 150

W tym miesiącu: 605

W poprzednim miesiącu: 1902

Wszystkich: 52239

Zegar

Imieniny

MISJA NASZEJ SZKOŁY

Dziecko jest dla nas największym dobrem, dlatego umożliwiamy mu maksymalną realizację własnych możliwości w klimacie wzajemnego szacunku, w którym każdy doświadcza miłości i wsparcia  z jednoczesnym poszanowaniem godności i własnej wartości.