Zabawa karnawałowa

Utworzono dnia 14.02.2019

10 lutego w niedzielne popołudnie Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im.Stanisławy Grelli we Wrocance zorganizowała otwartą zabawę karnawałową dla wszystkich dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.  Dzieci pod opieką rodziców licznie dopisali, gdyż ciągle dostawialiśmy stoliki dla szanownych gości. Dzięki naszej współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Krośnie zabawę poprowadziły studentki z II roku pedagogiki pod okiem pana dr Janusza Boczara. Jesteśmy zaszczyceni, że umożliwiamy zdobycie doświadczenia przyszłym nauczycielkom podczas takich imprez, a całą zabawę charytatywnie poprowadził DJ Quba. Nie zabrakło wspaniałej muzyki,  pięknych śpiewów, tańców oraz zabaw podczas, których nasi zaproszeni goście wspaniale się bawili. Rada Rodziców zadbała również o pyszny bufet, z którego wszyscy licznie korzystali.  Oczywiście cały dochód zostanie przeznaczony na potrzeby szkoły, nagrody książkowe dla dzieci czy też dofinansowanie do różnorodnych form, które będą organizowane z myślą o naszych uczniach. Wyzwanie było duże, dlatego tym bardziej cieszy nas fakt, że zabawa była udana o czym świadczą Państwa pozytywne komentarze.  Takie działania napędzają nas dodatkową energią i chęcią do kolejnych przedsięwzięć. Z całego serca składam serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom zabawy za udział, rodzicom za ogromną pomoc przy organizacji, rodzicom- sponsorom ( za najdrobniejsze chociażby rzeczy: upieczenie ciast i przygotowanie innych smakołyków, przynoszenie własnych produktów, sprzętów kuchennych, zakupienie słodyczy na nagrody, obrusów i wszystkie inne, które być może teraz nie wymieniłam, a były bardzo istotne) oraz nauczycielom za udział i przygotowanie elementów dekoracyjnych, a także uczniom naszej szkoły, którzy pomagali w dekoracji sali. Dziękuję jeszcze raz za wspaniałą współpracę i zachęcam do dalszych działań.

Dyrektor Szkoły!