Ogłoszenie na temat organizacji zajęć w dniu 22 grudnia 2017r. i w okresie przerwy świątecznej.

Utworzono dnia 18.12.2017

Informuję, że dnia 22 grudnia - w piątek- zajęcia przedszkolne trwać będą od godziny 8.00- 12.00. W tym dniu nie będzie ciepłych posiłków i opieki świetlicowej, ponieważ dla uczniów klas I-VII piątek jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych - na podstawie Zarządzenia dyrektora.

W dniach od 27- 29 grudnia zajęcia przedszkolne trwać będą w godzinach od 8.00- 12.00 również bez ciepłych posiłków i opieki świetlicowej.